• Śluza podwójna

  Śluza podwójna stanowi hermetyczną barierę rozdzielającą szpital na strefę czystą i tzw. brudną. Oddzielona jest dwoma parami szczelnymi drzwi z podciśnieniem w środku, uniemożliwiającymi przedostanie się patogenów na zewnątrz.

  Śluza zapewnia bezpieczeństwo wszystkich osób poprzez ochronę pacjentów oraz personel medyczny przed kontaktem z powietrzem zanieczyszczonym drobnoustrojami chorobotwórczymi.

  Śluza wyposażona jest w: umywalkę z baterią uruchamianą bez kontaktu z dłonią, miejsca na ubrania z zachowaniem rozdziału ubrań czystych i brudnych, dozownik z mydłem w płynie, dozownik ze środkiem dezynfekcyjnym uruchamiany bez kontaktu z dłonią, pojemnik z ręcznikami jednorazowego użycia i pojemnik na zużyte ręczniki, zamykany pojemnik na brudną bieliznę.

 • Śluza potrójna

  Śluza potrójna stanowi hermetyczną barierę oddzielającą  strefę czystą dla personelu medycznego szpitala od tzw. strefy brudnej, zakaźnej. Składa się z 2 hermetycznych śluz rozdzielonych między sobą trzema parami szczelnych drzwi z podciśnieniem w środku, uniemożliwiającymi przedostanie się patogenów na zewnątrz.  Śluza zapewnia bezpieczeństwo wszystkich osób poprzez ochronę pacjentów oraz personel medyczny przed kontaktem z powietrzem zanieczyszczonym drobnoustrojami chorobotwórczymi.

  Jedna ze śluz wyposażona jest  w matę emitującą promieniowanie IR oraz UV, które działa wirusobójczo i skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się patogenów do strefy czystej szpitala.

  Dodatkowo obie śluzy wyposażone są w: umywalkę z baterią uruchamianą bez kontaktu z dłonią, miejsca na ubrania z zachowaniem rozdziału ubrań czystych i brudnych, dozownik z mydłem w płynie, dozownik ze środkiem dezynfekcyjnym uruchamiany bez kontaktu z dłonią, pojemnik z ręcznikami jednorazowego użycia i pojemnik na zużyte ręczniki, zamykany pojemnik na brudną bieliznę.

Paste your AdWords Remarketing code here