• KONCENTRATORNIA – WŁASNA PROD. TLENU

  Pomieszczenie z urządzeniem do produkcji tlenu (koncentratorem) na potrzeby szpitala. Koncentrator tlenu to urządzenie, które koncentruje oraz filtruje tlen pozyskany z otoczenia, dzięki czemu staje się on nieskończonym źródłem tego pierwiastka w formie gotowej do podania pacjentowi. Tlen dostarczany przez te koncentrator tlenu nigdy się nie kończy (koncentrowany jest na bieżąco), a urządzenie może pracować w trybie ciągłym, w zależności od potrzeb szpitalnych.

 • WENTYLATOROWNIA I MAGAZYN GAZÓW MEDYCZNYCH

  Dodatkowy kontener, gdzie znajduje się centrala systemy wentylacyjnego i klimatyzacji dla szpitala.

  Również jest to pomieszczenie służące do magazynowania gazów medycznych i technicznych jak: tlen, podtlenek azotu, azot, sprężone powietrze na potrzeby całego obiektu szpitalnego.

  Całkowite wymiary modułu [m]: szer.  2,22 dług. 5,85 wys. 2,5 powierzchnia: 12,99 m2

 • STACJA UZDATNIANIA I OCZYSZCZANIA WODY

  Stacja składa się z 3 – stopniowego systemu oczyszczania wody poprzez zastosowanie 3 filtrów  oraz biologicznego uzdatniania wody (dezynfekcji) poprzez  filtr z lampą UV.

  I Stopień – wkład filtrujący wodę z zanieczyszczeń mechanicznych (sedymentacyjnych). Filtr usuwa z wody drobne frakcje zanieczyszczeń stałych (muł, szlam itp) większych od 20 mikronów.

  II Stopień – wkład ze złożem aktywnym do odżelaziania wody. Efektywnie zatrzymuje rozpuszczone w wodzie związki żelaza. Zawiera specjalny drobnoziarnisty granulat o dużej zdolności wychwytywania jonów żelaza.

  III Stopnień – wkład z węglem granulowanym usuwa chlor i jego pochodne z wody, dodatkowo poprawia jej smak i zapach.

  Biologiczne uzdatnianie wody, a więc do pozbywanie się z niej wszelkich bakterii, mikroorganizmów oraz drobnoustrojów odbywa się przy użyciu filtra z lampą UV. Generowane przez nią światło swobodnie przenika przez przepływającą wodę. Silne promienie ultrafioletowe eliminuje wszelkie mikroby, wirusy znajdujące się w cieczy.

 • Brudownik

  Pomieszczenie odizolowane od reszty szpitala, służące do opróżniania, dezynfekowania i przechowywania kaczek i basenów oraz składowania brudnej bielizny, Wyposażone w umywalkę, płuczkę-dezynfektor lub urządzenie do dekontaminacji.

  Całkowite wymiary modułu [m]: szer.  2,22 dług. 5,85 wys. 2,5 powierzchnia: 12,99 m2

 • Magazyn energii i generator prądotwórczy

  Podłączenie zasilania miejskiego, ale także kontenerowy generator prądotwórczy, magazyn i produkcja tlenu, oświetlenie LED, niskie zużycie energii, możliwość korzystania ze zbiorników asenizacyjnych, zbiorników wody pitnej, opcja fotowoltaiki i magazynów energii.

Paste your AdWords Remarketing code here